LB3218T4R7M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LB3218T4R7M
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1207 (3218 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 550MA 130MOHM SM
In magazzino : 33086
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 550 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1207 (3218 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 130mOhm
Inductance 4.7 µH
Series LB
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 41MHz