LBC3225T4R7MR
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LBC3225T4R7MR
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 680MA 100MOHM SM
In magazzino : 23479
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 680 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 100mOhm
Inductance 4.7 µH
Series LB, C Type
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 70MHz