LCA10SA-15-Y
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LCA10SA-15-Y
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V 11W
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 75%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC, 110 ~ 170 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 2 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CSA, cURus
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.70" L x 1.93" W x 0.59" H (94.0mm x 49.0mm x 15.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 700 mA
Series LCA (10W)
Power (Watts) 11W