LCE00C104208A
Siemens
Prodotto No:
LCE00C104208A
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,1NC,4N
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 5PST-4NO/1NC (4 Form A, 1 Form B)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 200 ~ 208VAC