LCE01C007208A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C007208A
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,0NC,7NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 7PST-NO (7 Form A)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 200 ~ 208VAC