LCE01C202208A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C202208A
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,2NC,2NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 200 ~ 208VAC