LCE01C304208A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C304208A
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,3NC,4NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 7PST-4NO/3NC (4 Form A, 3 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 200 ~ 208VAC