LCE01C403347A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C403347A
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,4NC,3NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 7PST-3NO/4NC (3 Form A, 4 Form B)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 347VAC
Must Operate Voltage 295 VAC