LCE01C505240A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C505240A
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,5NC,5NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 10PST-5NO/5NC (5 Form A, 5 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 230 ~ 240VAC