LCE01C602347A
Siemens
Prodotto No:
LCE01C602347A
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N1,30A,6NC,2NO,
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Product Status Active
Contact Form 8PST-2NO/6NC (2 Form A, 6 Form B)
Mfr Siemens
Coil Voltage 347VAC
Must Operate Voltage 295 VAC