LCE02C200120A
Siemens
Prodotto No:
LCE02C200120A
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,2NC,0NO
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 40°C
Coil Power 248VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form DPST-NC (2 Form B)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 115 ~ 120VAC