LCFE121002A120TG
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LCFE121002A120TG
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
CMC 100MA 2LN 12 OHM SMD ESD
In magazzino : 5350
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 4Ohm
Impedance @ Frequency 12 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.050" L x 0.039" W (1.27mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.026" (0.65mm)
Product Status Active
Ratings -
Series LCFE
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0504 (1210 Metric), 6 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA