Casa / LED Drivers / LD30W-85-C0350
minImg
LD30W-85-C0350
EPtronics, Inc.
Prodotto No:
LD30W-85-C0350
Produttore:
EPtronics, Inc.
Descrizione:
LED DRIVER AC/DC CC 28-85V 350MA
In magazzino : 123
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -30°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max) 305VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency CE, cURus, FCC
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 5.31" L x 1.69" W x 0.98" H (134.9mm x 42.9mm x 24.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 350mA
Ratings IP66
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 90VAC
Series LD30W
Power (Watts) 30 W
Type Constant Current
Efficiency 86%
Voltage - Output 28 ~ 85V