LDA150W-3-SN
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LDA150W-3-SN
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 3V 90W
In magazzino : 2
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 75%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 132 VAC, 170 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 3V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.92" L x 3.35" W x 1.85" H (252.0mm x 85.0mm x 47.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 30 A
Series LDA (150W)
Power (Watts) 90W