LDA30F-15-SNY
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LDA30F-15-SNY
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Guida per l'utente
Product Status Obsolete
Efficiency 78%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC, 110 ~ 370 VDC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 60°C (With Derating)
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency cCSAus, CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.42" L x 2.56" W x 1.42" H (163.0mm x 65.0mm x 36.0mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series LDA (30W)
Power (Watts) 30W