LDH-65-700W
MEAN WELL USA Inc.
Prodotto No:
LDH-65-700W
Produttore:
MEAN WELL USA Inc.
Descrizione:
DC-DC STEP-UP CONSTANT CURRENT L
In magazzino : 85
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Voltage - Input (Max) 32V
Termination Style Wire Leads
Approval Agency CE, EAC
Topology Boost
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.95" L x 2.09" W x 0.89" H (75.0mm x 53.0mm x 22.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9.5V
Series LDH-65 (65W)
Power (Watts) 56 W
Type Constant Current
Efficiency 95%
Voltage - Output 12.5 ~ 80V