LDK320ADU33R
STMicroelectronics
Prodotto No:
LDK320ADU33R
Produttore:
STMicroelectronics
Pacchetto:
SOT-89
Descrizione:
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
In magazzino : 19142
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Quiescent (Iq) 90 µA
PSRR 88dB ~ 48dB (120Hz ~ 10kHz)
Voltage - Input (Max) 18V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 200mA
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 100 µA
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-89
Control Features -
Series -
Package / Case TO-243AA
Protection Features Over Current, Over Temperature
Mfr STMicroelectronics
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 200mA