LDRS4949MT330
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
LDRS4949MT330
Descrizione:
1275, 20%, T&R, 330 Inductance (
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 2.8A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.270" (6.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40.6mOhm Max
Inductance 33 µH