LEA50F-24-HY
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LEA50F-24-HY
Produttore:
Cosel USA, Inc.
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 50W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Product Status Obsolete
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LEA (50W)
Power (Watts) 50W
Type Open Frame
Efficiency 83%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Adjustable Output, Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC