LEFB2C003120B
Siemens
Prodotto No:
LEFB2C003120B
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,N12,30A,3NO,120
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Coil Power 87VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 3PST-NO (3 Form A)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 120VAC
Must Operate Voltage 102 VAC