LEMF2520T1R5M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LEMF2520T1R5M
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1008 (2520 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 350MA 170MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq 10 @ 7.96MHz
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 170mOhm Max
Inductance 1.5 µH
Series LE, MF Type
Type Wirewound
Package / Case 1008 (2520 Metric)
Frequency - Self Resonant 80MHz