LEN00C004600B
Siemens
Prodotto No:
LEN00C004600B
Produttore:
Siemens
Descrizione:
CONTACTOR,LTG,EH,OPEN,30A,4NO,60
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Coil Power 87VA
Switching Voltage 600VAC - Max
Termination Style Screw Terminal
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Chassis Mount
Coil Resistance -
Must Release Voltage -
Product Status Active
Contact Form 4PST-NO (4 Form A)
Series -
Contact Material -
Mfr Siemens
Coil Voltage 600VAC
Must Operate Voltage 510 VAC