LFA100F-24-HCR2
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LFA100F-24-HCR2
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.32" H (154.9mm x 62.0mm x 33.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.3 A
Series LFA (100W)
Type Open Frame
Efficiency 87%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC