LFA10F-5-SJ1Y
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LFA10F-5-SJ1Y
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 5V
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required No
Approval Agency CE, CSA, cURus, TUV, UL
Voltage - Output 1 5V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 2.89" L x 1.97" W x 0.87" H (73.4mm x 50.0mm x 22.1mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series LFA (10W)
Type Open Frame
Efficiency 76%
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC