LFP100F-48-Y
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LFP100F-48-Y
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 48V 100W
Guida per l'utente
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Approval Agency CE, cURus, TUV
Voltage - Output 1 48V
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2.1 A
Series LFP (100W)
Power (Watts) 100W
Type Open Frame
Efficiency 87%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features Universal Input
Package Box
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC