LHA30F-15-C
Cosel USA, Inc.
Prodotto No:
LHA30F-15-C
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 15V 30W
Product Status Active
Efficiency 89%
Mfr Cosel USA, Inc.
Features PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -10°C ~ 70°C (With Derating)
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, cURus, DEMKO, TUV, UKCA
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.44" L x 1.97" W x 0.93" H (87.4mm x 50.0mm x 23.6mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 2 A
Series LHA
Power (Watts) 30W