LHL06TB332J
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LHL06TB332J
Descrizione:
FIXED IND 3.3MH 37MA 34 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 252 kHz
Q @ Freq 50 @ 252kHz
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 37 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.268" Dia (6.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 34Ohm Max
Inductance 3.3 mH
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 1.3MHz