LHL10TB154J
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LHL10TB154J
Descrizione:
FIXED IND 150MH 28MA 300 OHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq 30 @ 25.2kHz
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 28 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 300Ohm Max
Inductance 150 mH
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 69kHz