LHL10TB330US
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LHL10TB330US
Descrizione:
FIXED IND 33UH 1.9A 78 MOHM TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
Height - Seated (Max) 0.551" (14.00mm)
Tolerance -
Current Rating (Amps) 1.9 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.433" Dia (11.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case Radial, Vertical Cylinder
Frequency - Self Resonant 6.8MHz