LHL13NB182JB
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LHL13NB182JB
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 1.8MH TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.669" (17.00mm)
Tolerance ±5%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.551" Dia (14.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.8 mH