LM336Z25XA
onsemi
Prodotto No:
LM336Z25XA
Produttore:
onsemi
Pacchetto:
TO-92-3
Descrizione:
IC VREF SHUNT 2% TO92-3
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±2%
Mounting Type Through Hole
Current - Supply -
Temperature Coefficient -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package TO-92-3
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz -
Series -
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Mfr onsemi
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V