LNT1K224MSE
Nichicon
Prodotto No:
LNT1K224MSE
Descrizione:
CAP ALUM 220000UF 20% 80V SCREW
In magazzino : 8
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 10.000" (254.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.634" (41.50mm)
Voltage - Rated 80 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.937" Dia (100.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 24.8 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Ripple Current @ High Frequency 28.52 A @ 10 kHz
Mfr Nichicon
Capacitance 220000 µF