LNX2G223MSEK
Nichicon
Prodotto No:
LNX2G223MSEK
Descrizione:
CAP ALUM 22000UF 20% 400V SCREW
In magazzino : 3
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Polarization Polar
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 10.000" (254.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 1.634" (41.50mm)
Voltage - Rated 400 V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 3.937" Dia (100.00mm)
Ripple Current @ Low Frequency 44.7 A @ 120 Hz
Product Status Active
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mfr Nichicon
Capacitance 22000 µF