LP10302R7106
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LP10302R7106
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
CAP 10F 20% 2.7V T/H
In magazzino : 50
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 1.260" (32.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Termination PC Pins
Voltage - Rated 2.7 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Last Time Buy
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 45mOhm @ 1kHz
Series LP
Package / Case Radial, Can
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 10 F