Casa / RF Antennas / LP2450BRPSM1F
minImg
LP2450BRPSM1F
Antenna Technologies Limited Company
Prodotto No:
LP2450BRPSM1F
Descrizione:
2450 MHZ DISC ANTENNA
Guida per l'utente
Frequency Range 2.375GHz ~ 2.5GHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SMA Male
Mounting Type Adhesive
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type -
Frequency (Center/Band) 2.45GHz
Power - Max 25 W