Casa / RF Antennas / LP387D836GP24WDC
minImg
LP387D836GP24WDC
Antenna Technologies Limited Company
Prodotto No:
LP387D836GP24WDC
Descrizione:
387/836 MHZ DB DROP CEILING ANT
Guida per l'utente
Frequency Range 375MHz ~ 400MHz, 806MHz ~ 866MHz
Applications -
Number of Bands 2
Ingress Protection -
Termination N Type Male
Mounting Type Adhesive
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series -
Antenna Type -
Frequency (Center/Band) 387MHz, 836MHz
Power - Max 25 W