LPS4018-472MRC
Coilcraft
Prodotto No:
LPS4018-472MRC
Produttore:
Coilcraft
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 1.8A 125MOHM SMD
In magazzino : 25838
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.154" L x 0.154" W (3.90mm x 3.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 125mOhm Max
Inductance 4.7 µH
Series LPS4018
Type Drum Core
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 65MHz