LQH32PH2R2NNCL
Murata Electronics
Prodotto No:
LQH32PH2R2NNCL
Produttore:
Murata Electronics
Pacchetto:
1210 (3225 Metric)
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.85A 76.8 MOHM
In magazzino : 220
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 2A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.85 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 76.8mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series LQH32
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 70MHz