LQH5BPH330MT0L
Murata Electronics
Prodotto No:
LQH5BPH330MT0L
Produttore:
Murata Electronics
Descrizione:
FIXED IND 33UH 750MA 516MOHM SMD
In magazzino : 510
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 516mOhm Max
Inductance 33 µH
Series LQH5
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 6MHz