LQW15AN21NG80D
Murata Electronics
Prodotto No:
LQW15AN21NG80D
Descrizione:
FIXED IND 21NH 780MA 202MOHM SMD
In magazzino : 49443
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 30 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 202mOhm Max
Inductance 21 nH
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 4.5GHz