LQW2BAS2N7J00L
Murata Electronics
Prodotto No:
LQW2BAS2N7J00L
Produttore:
Murata Electronics
Pacchetto:
0805
Descrizione:
FIXED IND 2.7NH 910MA 30MOHM SMD
In magazzino : 1683
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 250 MHz
Q @ Freq 80 @ 1.5GHz
Height - Seated (Max) 0.060" (1.52mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 910 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 2.7 nH
Series LQW2
Type Wirewound
Package / Case 0805 (2015 Metric)
Frequency - Self Resonant 15GHz