LR1LJR47
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
LR1LJR47
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 0.47 OHM 5% 1/2W AXIAL
In magazzino : 11123
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 mOhms
Series LR, Neohm
Power (Watts) 0.5W, 1/2W