LS044Q7DH01-DU
Sharp Microelectronics
Prodotto No:
LS044Q7DH01-DU
Descrizione:
LCD TFT 4.4" 320X240
Guida per l'utente
Touchscreen -
Viewing Area 90.80mm W x 68.40mm H
Dot Pixels 320 x 240 (QVGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Obsolete
Graphics Color -
Diagonal Screen Size 4.4" (111.76mm)
Series -
Display Type TFT - Monochrome
Backlight -
Background Color -
Mfr Sharp Microelectronics
Dot Size -
Package Tray
Interface I²C
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H