LSR68/10BM600
Nemco
Prodotto No:
LSR68/10BM600
Produttore:
Nemco
Descrizione:
CAP TANT 68UF 20% 10V 1411
In magazzino : 1450
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.075" (1.90mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100kHz
Ratings -
Series LSR
Type Molded
Package / Case 1411 (3528 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 68 µF