LST1805VL2NT1
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
LST1805VL2NT1
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR SPD 180V 50KA SURGE
Guida per l'utente
Voltage - Continuous Operating (Max) (MCOV) 180VAC
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Form Module Only
Approval Agency UL
Voltage - Protection Rating (VPR) 800 V