Casa / Voltage Reference / LT1004CZ-2.5#TRPBF
minImg
LT1004CZ-2.5#TRPBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT1004CZ-2.5#TRPBF
Pacchetto:
TO-92-3
Descrizione:
IC VREF SHUNT 0.8% TO92-3
In magazzino : 2000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz -
Output Type Fixed
Tolerance ±0.8%
Current - Output 20 mA
Mounting Type Through Hole
Current - Supply -
Temperature Coefficient 20ppm/°C Typical
Product Status Active
Supplier Device Package TO-92-3
Reference Type Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz 120µVrms
Series -
Current - Cathode 20 µA
Package / Case TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V