Casa / Voltage Reference / LT1019IS8-2.5#PBF
minImg
LT1019IS8-2.5#PBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT1019IS8-2.5#PBF
Pacchetto:
8-SO
Descrizione:
IC VREF SERIES/SHUNT 0.2% 8SOIC
In magazzino : 314
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Noise - 0.1Hz to 10Hz 2.5ppmp-p
Output Type Fixed
Tolerance ±0.2%
Current - Output 10 mA
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 1.5mA
Temperature Coefficient 20ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SO
Reference Type Series, Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz 2.5ppmrms
Series -
Current - Cathode 800 µA
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 2.5V
Package Tube
Voltage - Input 4V ~ 40V