LT3007ITS8-3.3#TRPBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT3007ITS8-3.3#TRPBF
Pacchetto:
TSOT-23-8
Descrizione:
IC REG LINEAR 3.3V 20MA TSOT23-8
In magazzino : 2304
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 2500
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Quiescent (Iq) 6 µA
PSRR 59dB (120Hz)
Voltage - Input (Max) 45V
Output Type Fixed
Number of Regulators 1
Current - Output 20mA
Output Configuration Positive
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package TSOT-23-8
Control Features Enable
Series -
Package / Case SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8
Protection Features Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) 3.3V
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 20mA