LT3032MPDE-15#PBF
Analog Devices Inc.
Prodotto No:
LT3032MPDE-15#PBF
Pacchetto:
14-DFN (4x3)
Descrizione:
IC REG LINEAR +-15V 14DFN
In magazzino : 1
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
PSRR 68dB (120Hz), 54dB (120Hz)
Voltage - Input (Max) ±20V
Output Type Fixed
Number of Regulators 2
Current - Output 150mA, 150mA
Output Configuration Positive and Negative
Product Status Active
Supplier Device Package 14-DFN (4x3)
Control Features Enable
Series -
Package / Case 14-PowerWFDFN
Protection Features Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity
Mfr Analog Devices Inc.
Voltage - Output (Min/Fixed) ±15V
Voltage Dropout (Max) 0.27V @ 150mA (Typ), 0.3V @ 150mA (Typ)