LT6200CS8
Linear Technology
Prodotto No:
LT6200CS8
Produttore:
Linear Technology
Pacchetto:
8-SO
Descrizione:
LT6200 - OP AMP BUFFER 165MHZ 8-
In magazzino : 746
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 145
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Voltage - Supply Span (Max) 12.6 V
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Output Type Rail-to-Rail
Slew Rate 50V/µs
Gain Bandwidth Product 165 MHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 20mA
Current - Input Bias 23 µA
Product Status Active
Supplier Device Package 8-SO
Voltage - Input Offset 2.5 µV
Series -
Package / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Voltage - Supply Span (Min) 2.5 V
Mfr Linear Technology
Number of Circuits 1
Package Bulk
Amplifier Type Buffer
Current - Output / Channel 90 mA